Hakkımızda

Hizmetlerimizle, zarar gören vatandaşlarımıza her türlü desteği sağlıyoruz.
Hakkımızda

Avrasya Hasar markasıyla yurt içinde ve yurt dışında meydana gelen uçak gemi tren deniz ve karayolları trafik kazalarında yaralanan veya ölen kazazedelerin tazminat hakları için kuruldu.

Avrasya Hasar’ın tarihçesinde şahıs ve/veya firmaların hasar ve sonrası karşılaştığı sorunların çözümü amacıyla sektöre yenilik getirmek amacı vardır. Avrasya Hasar olarak, alanında yetkin ve uzman kadromuzla Türkiye genelinde sigorta hukukunun her aşamasında müşterilerimize hizmet veren bir danışmanlık firmasıyız.

Avrasya Hasar, Türkiye’de Bireylere, Filo Kiralama ile Servis şirketlerine ve hizmet ettiği diğer bağlantılı sektörlere finansal ve süreç destek çözümleri sağlayan ana çözüm ortağı olarak hızla büyümeye devam etmektedir.

Avrasya Hasar mağdurun tazminat taleplerine destek ve hak ettiği değerin sağlanması için öncülük eder. Uzman kadromuzla birlikte siz değerli mağdurlarımızın bütün sorunları çözerek sonuca ulaştırmaktayız.

Avrasya Hasar kazaların azaltılması içinde gerekli önlemlerin alınmasına yönelik çalışmalar da yapmaktadır. Has Hasar Kazazede Danışma ve Asistanlık şirketi’nce tüm hava, kara, deniz araçlarında meydana gelen kazalar sonucu ölüm, sakatlık, tedavi giderleri ve tazminat hakları için bizden yardım alın.

Belgelenmiş Başarı Oranı
99%

Neden Biz?

Avrasya Hasar konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetlerinde ülkemizde önemli ölçüde eksikliği hissedilen bir alanda faaliyet göstermektedir.

Referans

Son Kurumsal İşler